Nachádzate sa tu

Značky

Bio-D

Bio-D je firma založená v roku 1989 v britskom Yorkshire, ktorá vyrába prostriedky na pranie, upratovanie, ... tak, aby mali minimálny dopad na životné prostredie pri ich výrobe i pri ich použití. Všade, kde je to možné, využíva suroviny rastlinného pôvodu. Proces prípravy prostriedkov je založený na studenom miešaní surovín, čím minimalizuje spotrebu energií a emisie CO2, doterajšie obaly obsahovali minimálne 70% recyklovaného materiálu, od nového roka ich postupne pri všetkých produktoch menia za obaly, ktoré sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu.

Produkty nie sú testované na zvieratách a neobsahujú žiadne živočíšne zložky, vďaka čomu sú vhodné aj pre vegánov.

Krajina výrobcu: 

Brokos Bros.

Brokos Bros LTD. je grécky výrobca mydiel, ktorý vyrába olivové mydlo tradičnými metódami z čistého gréckeho olivového oleja.

Distribútorom týchto mydiel je spoločnosť Tierra Verde Slovakia s.r.o.

Krajina výrobcu: 

Bürstenhaus Redecker

Bürstenhaus Redecker je rodinná firma s viac ako 75 ročnou históriou. Sú jedni z posledných výrobcov ručne vyrábaných kefiek v Nemecku. Ponúkajú široký výber tradičných aj vysoko moderných štetcov a drevených výrobkov pre všetky oblasti života.

Krajina výrobcu: 

Kracht GmbH & Co. KG

Je nemecká spoločnosť s viac ako 200 ročnou tradíciou, vedená už siedmou generáciou rodiny Krachtovcov. Vyrába kuchynský textil z bavlny a ľanu.

V našej ponuke nájdete ich utierky zo 100% ľanu.

Krajina výrobcu: 

Linge Particulier

Linge Particulier je značka francúzskej spoločnosti SARL HOME DESIGN DEVELOPMENT navrhujúcej 100 % ľanové výrobky: posteľnú bielizeň, obrusy, utierky, interiérové dekorácie, tašky a módne doplnky. Ľan používaný na ich výrobu pochádza z Francúzska a z Belgicka. Ich výrobky sú termoregulačné, antialergické a nevyžadujú žehlenie.

Krajina výrobcu: 

Simax®

Simax® je značka českej spoločnosti Kavalierglass, a.s., ktorá je jedným z najväčších európskych výrobcov borosilikátového skla. Má viac ako 180 ročnú históriu a v súčasnosti ponúka široký sortiment varného skla do domácnosti, priemyselného, laboratórneho a technického skla a priemyslových aparatúr.

Sodasan

SODASAN vyrába prírodné pracie a čistiace prostriedky a mydlá. Používa pritom rastlinné suroviny z ekologického poľnohospodárstva. Všetky výrobky SODASAN sú certifikované podľa štandardov ECOCERT a Certisys (Ecogarantie®). Takmer všetky ponúkané výrobky sú označené logom Vegan, neobsahujú teda žiadne suroviny živočíšneho pôvodu (výnimku predstavuje tekuté mydlo na škvrny, ktoré obsahuje extrakt z hovädzej žlče). Výrobky nie sú testované na zvieratách.

Pri výrobe sa využíva elektrická a tepelná energia z obnoviteľných zdrojov (vetra, vody a slnka).

 

Krajina výrobcu: 

Subio

Firma SUBIO EKO s r.o. vyrába biologické prípravky na báze užitočných baktérií a enzýmov na likvidáciu a rozklad organickej hmoty. 
Jedná sa o priateľské baktérie a enzýmy, ktoré dokážu ekologickým spôsobom rozkladať organickú hmotu bez použitia chemických prípravkov, čisto na prírodnej báze a ich používanie je pre človeka, zvieratá, rastliny a vodné organizmy neškodné.

Krajina výrobcu: 

Tierra Verde

Firma Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je česko-slovenskou spoločnosťou bez zahraničnej účasti.

Jej cieľom je (znovu)objavovať, vyvíjať, vyrábať a ponúkať výrobky dennej potreby s čo najmenším negatívnym dopadom na zdravie, životné prostredie a zároveň s čo najlepším vplyvom na človeka, spoločnosť a Planétu.

Krajina výrobcu: 

 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2023

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.