Nachádzate sa tu

Tierra Verde Odstraňovač vodného kameňa 1 kg, papierové vrecko

10,29 €

Odstraňovač vodného kameňa nie je nič iné ako kyselina citrónová dodávaná v potravinárskej kvalite. Je vhodný na odstránenie vodného kameňa z umývačky riadu, rýchlovarnej kanvice, kávovaru, pračky i toaliet, vyčistí a dezinfikuje kúpeľne a kuchyne a tiež kuchynské pomôcky (dosky na krájanie, hubka na umývanie). Jeho pravidelným používaním je prevádzka spotrebičov úspornejšia, odstraňuje zápach a povlak, ktorý sa bežne vytvára v čaji a káve. Jeho použitie nezanecháva žiaden pach.

Návod na použitie:

- pračka a umývačka riadu: do bubna pračky alebo na dno prázdnej umývačky nasypte 200 g prášku a spotrebič zapnite na prací/ umývací cyklus pri teplote 50-60 °C. Po zahriatí vody spotrebič vypnite a nechajte prášok 30 minút pôsobiť. Potom program dokončite vrátane prepláchnutia vodou.

- kávovar: 1 lyžičku prášku rozpustite v cca 1 litri vody a vlejte do kávovaru. Nechajte prejsť varným cyklom. Následne proces zopakujte s čistou vodou.

- rýchlovarná kanvica: kanvicu naplňte vodou, pridajte 1 lyžicu prípravku a vodu priveďte k varu. Kanvicu vypnite a nechajte prášok cca 30 minút pôsobiť. Čistiaci roztok vylejte a v kanvici prevarte čistú vodu.

- toalety a odpady: použite horúci roztok kyseliny citrónovej, ktorého účinok je možné zosilniť kombináciou s jedlou sódou alebo bieliacim práškom PUER

Prípravok nie je vhodný na čistenie hliníkových nádob.

Zloženie: 100 % kyselina citrónová

Balenie: 1 kg papierové vrecko

Krajina výrobcu: 

Váha: 1000 g

Značka: 

Možnosti dodania: 

  • posledné kusy
Dostupnosť: produkt nie je na sklade, je dostupný len na objednávku
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2023

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.