Nachádzate sa tu

Odpady- sifóny- FreeLine 50 g

8,30 €

Prostriedok Odpady- sifóny FreeLine tvorí zmes mikrobiologických kultúr a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú všetky usadeniny organického pôvodu v potrubiach a sifónoch v kuchyniach, kúpeľniach, toaletách. Jeho preventívne používanie pomáha udržiavať bezproblémový prietok. Odstránením usadenín z odpadových potrubí nedochádza k nepríjemnému zápachu. Nepoškodzuje životné prostredie, neobsahuje žieraviny ani hydroxid sodný, nie je zdraviu škodlivý.

Návod na použitie: Do ½ litra vlažnej vody nasypte ¼ obsahu vrecka FreeLine. Po 15 - max. 20 minútach aktivácie vo vlažnej vode nalejte roztok pomaly do problematického sifónu alebo odpadu. Prostriedok nechajte pôsobiť celú noc. Po aplikácii je nutné nepúšťať do takto ošetrovanej vane, sprchového kúta, umývadla, dresu a toalety v priebehu noci vodu, ktorá by prostriedok odplavila pred rozvinutím plnej účinnosti. Doba pôsobenia prípravku v odpadových systémoch trvá cca 5-6 dní za plnej prevádzky. Počas tejto doby nepoužívajte do ošetreného odpadu chemické a dezinfekčné prostriedky. Obsah balenia (50 g) je určený na ošetrenie 4 sifónov a následných odpadov.

Balenie: 50g

Životnosť: spotrebujte do 18-tich mesiacov od dátumu výroby

 

Krajina výrobcu: 

Váha: 50 g

Značka: 

Dostupnosť: skladom 2 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2023

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.