Nachádzate sa tu

Tierra Verde Biologický čistič odpadov 500 g, papierové vrecko

14,90 €

Biologický čistič odpadov je prírodný bakteriálny čistič odpadových potrubí a sifónov v kúpeľni i v kuchyni. Jeho základ tvoria enzýmy, ktoré rozkladajú organické usadeniny. Nepoškodzuje plast, keramiku, nehrdzavejúcu oceľ ani chróm. Jeho pravidelné použitie je prevenciou zápachu a zanášania odpadov. Je náhradou konvenčných agresívnych chemických prostriedkov na čistenie odtokov. Je možné použiť ho aj v domácnostiach, ktoré používajú biologické čistiarne odpadových vôd a septiky. Je netoxický a neškodný pre životné prostredie.

Dávkovanie: Preventívne 1 odmerka (30 g) týždenne, v prípade upchatého potrubia 1 odmerka denne až do spriechodnenia potrubia.

Návod na použitie: Vsypte 1 odmerku čističa odpadov do 250 ml vlažnej vody, premiešajte a po 45 minútach roztok nalejte do výlevky. Aplikujte ideálne na noc, aby zmes mohla pôsobiť.

Skladujte na suchom mieste pri teplote 5-25°C.

Ako predísť upchatiu odpadových potrubí: Vždy pokiaľ je to možné používajte odpadové sitká. Do kuchynského drezu nevylievajte vodu so zvyškami jedál a kuchynský olej, v kúpeľni zabráňte vnikaniu vlasov do potrubí. Ako prevenciu upchatia potrubia je možné pravidelne používať biologický čistič odpadov, v prípade silnejších nánosov je možné použiť i PUER. V prípade úplného upchatia potrubia je potrebné ho vyčistiť použitím mechanického zvona.

Zloženie: zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov

Balenie: 500 g papierové vrecko

Krajina výrobcu: 

Váha: 500 g

Značka: 

Dostupnosť: produkt nie je na sklade, je dostupný len na objednávku
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2023

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.