Zaujímavosti

Prázdniny bez balného

Celé letné prázdniny u nás môžete nakúpiť bez balného.

 

Akcia platí do 31.08.2019.

Zhotovenie ľanového vlákna

Pre tých z Vás, ktorých zaujíma ako sa z bledo-modro kvitnúcej rastlinky ľanu získa ľanové vlákno, z ktorého je možné neskôr spracovať napr. ľanový obrúsok alebo ľanový motúz, je určený tento článok.

Výroba kefy

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako sa vyrába kefa, s ktorou sa každý deň češete, či s ktorou si čistíte topánky alebo oblečenie?

Tak ako v minulosti, aj v súčasnosti sa nájdu takí, ktorí tieto nami denne používané produkty vyrábajú ručne.

MINI Recyklácia Priateľov Zeme

Tohtoročná "MINI Recyklácia Priateľov Zeme" sa uskutoční už o pár dní. Ak doma máte knihy, obuv, šatstvo, hračky, alebo iné drobné predmety, ktoré už nepotrebujete, môžete nimi potešiť niekoho iného a možno sa Vám bude hodiť niečo, čo priniesol niekto iný :-)

Pravidlá súťaže „Vyber si svoju silicu“

Pravidlá súťaže „Vyber si svoju silicu“

1. Organizátor súťaže

1.1 Organizátorom súťaže je Ing. Jozef Rusnák, PhD., Humenská 355/8, 040 11 Košice – Západ,
IČO: 43 786 502, DIČ: 1047407856 (ďalej len „Organizátor“).

Aromaterapia

srdiečko zo silíc

Aromaterapia je jednou z metód naturálnej medicíny. Jej názov sa skladá zo slov: „aróma“ –vôňa a „terapia“ – liečba. Doslovný preklad je „liečba prostredníctvom vône“.

Praktický úvodný kurz permakultúry

Máte záhradku, počuli ste už o permakultúre, ale neviete ako začať? Možno Vám pomôže práve tento víkendový kurz, ktorý sa uskutoční 20.- 22. aprílaKošiciach.

Utrieďme si triedenie odpadu

Eviana, n. o. si pre Vás a Vaše deti pripravila workshop zo série Polročná odpadová odvykačka.

Arthouse Recyklátor: Vermi, ver dážďovkám

Najbližší workshop o vermikompostovaní sa po Prešove a Košiciach uskutoční už 14.02.2018Poprade- Viac info: https://www.facebook.com/events/142084406503078/

Prednáška a diskusia: Zero Waste

Žofia Kutlíková Jakubová, študentka Sokratovho inštitútu zaoberajúca sa minimalizmom, udržateľnosťou, obnoviteľnosťou a bezodpadovým fungovaním, Vám v rámci prednášky a následnej diskusie vysvetlí, čo to Zero Waste je a priblíži bezobalové fungovanie na Slovensku.

Stránky

 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2021

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.