Nachádzate sa tu

SIMAX Sklenená kanvica Eva so skleneným filtrom, 1 l

8,40 €

Sklenená kanvica s objemom 1 l vybavená praktickým skleneným filtrom, ktorý sa dá ľahko vybrať a kanvicu môžete používať aj bez neho. Je vyrobená z kvalitného skla SIMAX, ktoré odoláva vysokým i nízkym teplotám. Má schválenie na styk s potravinami. Poteší všetkých milovníkov čajov, nakoľko vďaka celosklenenému prevedeniu vyniknú nielen chuťou, ale aj vzhľadom. Hodí sa aj na prípravu ľadového čaju.

Je vhodná na elektrický a plynový sporák s rozptyľovačom plameňa. Použiť ju môžete aj v mikrovlnnej rúre a v chladničke. Dodržiavajte zásadu pozvoľného ochladzovania.

Na umývanie používajte jemné prostriedky na umývanie riadu, ktoré sklo nepoškriabu. Môžete ju umývať aj v umývačke riadu.

Je vyrobená z recyklovanej skloviny bez použitia kadmia a olova.

Objem: 1 l

Krajina výrobcu: 

Váha: 690 g

Značka: 

Dostupnosť: skladom 3 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2020

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.