Nachádzate sa tu

Doska hranatá veľká s drážkou, bukové drevo, 500 x 180 x 13 mm

6,40 €

Veľká drevená hranatá doska na okraji s drážkou vyrobená z bukového dreva, ktorú využijete ako podložku na rezanie a klepanie mäsa, zeleniny, ovocia, syrov, chleba a pečiva.

Spoločnosť Papala® vyrába kuchynské náčinie z bukového dreva, ktoré je najvhodnejšie pre styk s potravinami. Každý výrobok je vyrezávaný v smere letokruhov zo štiepaných štvrtiek kmeňa stromu. Výrobky sú vyrobené z jedného kusu, preto sa dosky a varechy nekrútia a nepraskajú. Môžu sa umývať v umývačkách riadu. Bukové drevo obsahuje enzýmy, ktoré ničia salmonelové baktérie.
Každý výrobok je zabalený, aby vyhovoval základným hygienickým požiadavkám. Nedôjde tak k ochytávaniu, znečisteniu pri prevoze, skadovaní a v predaji.

Výrobný proces vytvára z každého výrobku originál a to z dôvodu, že neprechádza automatizovanou výrobou.
Technologický postup zaručuje vysokú kvalitu a originálny dizajn, ktorý vychádza z 300 ročnej tradície výroby v Lubine a okolí.

Krajina výrobcu: 

Váha: 833 g

Značka: 

Možnosti dodania: 

  • posledné kusy
Dostupnosť: skladom 2 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2021

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.