Nachádzate sa tu

Masážny olej pri dojčení, 50 ml

8,16 €

Masážny olej používaný na masáž pokožky pŕs na podporu laktácie dojčiacich mamičiek. Jeho hlavným zámerom je navodenie dobrého psychického stavu a pocitu uvoľnenia. Podľa odborníkov podporuje jemná masáž prsníkov tvorbu a uvoľňovanie materského mlieka. Bio šípkový olej a skvalén obsiahnuté v tomto masážnom oleji regenerujú pokožku pŕs a sú vhodné aj pre jemnú a citlivú detskú pokožku.

Použitie: Zaujmite pohodlnú polohu a masážny olej rozotrite na prsník, vyhnite sa bradavke. Malými krúživými pohybmi vmasírujte olej od okraja prsníka smerom k dvorcu.

Zloženie: Helianthus Annuus Seed Oil (slnečnicový olej v bio kvalite), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový rastlinný olej), Rosa Canina Fruit Oil (šípkový rastlinný olej v bio kvalite), Squalane (fytoskvalén, rastlinný lipid)

Objem: 10 ml

 

 

Krajina výrobcu: 

Váha: 147 g

Značka: 

Certifikáty: 

Dostupnosť: produkt nie je na sklade, je dostupný len na objednávku
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2020

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.