Nachádzate sa tu

Pleťová voda materina dúška 200 ml

5,96 €

Pleťová voda z materinej dúšky je vhodná na čistenie mastnej a zmiešanej pleti, vrátane pleti s komedónmi.  Obsiahnuté éterické oleje majú tradičné využitie pri odvádzaní toxických látok z pokožky. Túto vodu môžete použiť aj na masáž vlasovej pokožky na jej posilnenie a proti nadmernému masteniu vlasov. Prírodné látky obsiahnuté v pleťovej vode môžu po čase vyzrieť a na svetle zožltnúť, prípadné sfarbenie nie je na závadu.

Použitie: Pri bežnom umývaní a čistení pleti používajte pleťovú vodu na kozmetickom tampóne, pri starostlivosti o vlasy vodu vtrite po umytí do vlasovej pokožky, v prípade potreby ju môžete aplikovať aj bez umytia vlasov.

Zloženie:  Aqua (demineralizovaná voda), Glycerin (hydratačná látka), Panthenol (D-Panthenol, hydratačná zložka), Thymus Serpillum Oil (éterický olej z materinej dúšky), Sodium Benzoate (benzoan sodný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Potassium Sorbate (sorban draselný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Lactic Acid (kyselina mliečna, regulátor pH), Linalool*, Limonene*

* - z prírodných éterických olejov

Objem: 200 ml

Krajina výrobcu: 

Váha: 200 g

Značka: 

Certifikáty: 

Možnosti dodania: 

  • posledné kusy
Dostupnosť: skladom 2 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2020

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.