Nachádzate sa tu

Neutrálny hydrofilný olej 50 ml- zľava 50%

2,67 €

Neutrálny hydrofilný olej neobsahuje žiadne pridané silice a je vhodný na čistenie pleti a odličovanie.

Hydrofilné oleje sa tradične používajú na šetrné čistenie pleti. Tento hydrofilný olej obsahuje ako emulgačnú látku olivový olej spracovaný patentovanou technológiou. Jeho vlastnosti umožňujú rozptýlenie olejov vo vode. Zmiešanie hydrofilného oleja s vodou získate umývaciu emulziu, ktorá šetrne čistí a umýva i veľmi citlivú pleť a je vhodná aj na čistenie očného okolia. Zachováva ochranný plášť pokožky a tá je tak chránená proti slnku a poveternostným podmienkam a nevysušuje sa. Bioaktívne látky a vitamíny, ktoré hydrofilný olej obsahuje, pleť taktiež ošetrujú.

Použitie: Nanesieme na pleť priamo prstami a ľahko vmasírujeme,  následne zotrieme navlhčeným vatovým tampónom a takto pleť dôkladne vyčistíme. Čistenie prevádzame od stredu tváre k jej okrajom. Pred nanesením hydrofilného oleja sa odporúča na pleť rozprášiť pleťovú vodu.

Zloženie: sójový olej, slnečnicový olej LZS bio, upravený olivový olej gentle, olej z pšeničných klíčkov LZS

Objem: 50 ml

 

 

Pôvodná cena: 5,35 EUR

Najlepšie spotrebovať do: 03/2020

Akciová cena platí do vypredania skladových zásob.

 

 

Krajina výrobcu: 

Váha: 50 g

Značka: 

Možnosti dodania: 

  • posledné kusy
Dostupnosť: skladom 2 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2020

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.