Nachádzate sa tu

Kvetová voda rumančeková 200 ml

9,40 €

Harmančeková kvetinová voda je vhodná na odličovanie, čistenie a tónovanie pleti. Jej jemná vôňa navodzuje príjemný pocit najmä u detí, preto sa pridáva aj do kúpeľov. Keďže pôsobí upokojujúco, je jej aplikácia vhodná pred spaním. Vôňa harmančeka býva obyčajne príjemná aj v období tehotenstva. Túto kvetinovú vodu môžete využiť aj v sedacích kúpeľoch pri intímnej hygiene. V spreji osvieži pokožku a je ju možné použiť napr. pri pôrode.

Použitie: Ako osviežujúci sprej alebo obklad, či len na potretie pokožky; ako prídavok do krémov, gélov a pleťových mliek podľa špecifického účinku na pokožku; na čistenie a tonizáciu pleti (pôsobí adstringentne); do kúpeľa (pár pohárov hydrolátu na vaňu); pri naparovaní tváre buď neriedená alebo zmiešaná s vodou podľa potreby; zmiešaním s alkoholom v pomere 4: 1 získame zmes podobnú tinktúre; na terapeutické účely, taktiež pri starostlivosti o tehotné, bábätká a seniorov; na prevoňanie bielizne či posteľného oblečenia (nezanecháva škvrny); pri starostlivosti o domácich miláčikov, ktorí sú citliví na silné vône; na umývanie rúk a pokožky; pri starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku; ako ústnu vodu pri starostlivosti o ústnu dutinu a na kloktanie. Zákal alebo usadenina nie je na závadu výrobku.

Zloženie: Anthemis Nobilis Flower Water (hydrolát z harmančeka rímskeho v bio kvalite)

Objem: 200 ml

 

Najlepšie spotrebovať do: 27.02.2019

Krajina výrobcu: 

Váha: 400 g

Značka: 

Certifikáty: 

Dostupnosť: skladom 1 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2019

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.