Nachádzate sa tu

Hyalurónové sérum 20 ml- zľava 10%

10,70 €

Hyalurónové sérum je vodné sérum s obsahom kyseliny hyalurónovej a extraktu z prasličky roľnej. Kyselina hyalurónová sa vyskytuje prirodzene v tkanivách, tvorí medzibunkovú výplň a významne sa podieľa na štruktúre a pevnosti pleti. Výborne v pleti zadržiava vlhkosť, čím udržiava pleť pružnú a hydratovanú. Praslička roľná obsahuje organicky viazaný kremík, ktorý sa podieľa na metabolizme elastínu a keratínu a v prírode sa inak vyskytuje vzácne. Sérum tak podporuje štrukturálnu súdržnosť pleti, pružnosť a elasticitu.

Použitie: Nanášajte niekoľko kvapiek séra ráno a večer na odlíčenú a očistenú pleť a jemne vmasírujte končekmi prstov. Používajte aj na krk a dekolt. Na sérum môžete nanášať Váš obľúbený krém alebo olej. V prípade pocitu napätia oroste pleť spŕškou vody alebo kvetinovej vody.

Zloženie: Aqua (demineralizovaná voda), Sodium Hyaluronate (prírodný polysacharid), Equisetum Arvense Extract (extrakt z prasličky roľnej), Panthenol (D-Panthenol, hydratačná zložka), Glycerin (hydratačná látka), Potassium Sorbate (sorban draselný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Phenethyl Alcohol (prírodná vonná zložka)

Objem: 20 ml

 

Najlepšie spotrebovať do: 25.09.2020

Pôvodná cena: 11,96 EUR

Akciová cena platí do vypredania skladových zásob.

 

 

Krajina výrobcu: 

Váha: 76 g

Značka: 

Certifikáty: 

Možnosti dodania: 

  • posledné kusy
Dostupnosť: skladom 1 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2020

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.