Nachádzate sa tu

Tierra Verde Aktivátor septiku 500 g, papierové vrecko

15,00 €

Aktivátor septiku je biologicky aktívny prípravok použiteľný na rozklad organických látok v septikoch, odpadových nádržiach, domových čistiarňach vôd a suchých záchodoch. Jeho pravidelné používanie pomáha udržiavať prirodzenú biologickú rovnováhu septiku, eliminuje zápach, rozkladá organické odpadové látky, papier a rastlinný materiál.

Jeho zloženie tvorí zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov, ktoré rozkladajú a skvapalňujú tri hlavné zložky domácich odpadov: bielkoviny, uhľovodíky a tuky.

Skladujte na suchom mieste pri teplote 5-25 °C.

 

Dávkovanie: Štartovacia dávka: 5 odmeriek na 5m³ septiku. Udržovacia dávka: jedenkrát mesačne 2 odmerky na 5m³ septiku.

Návod na použitie: Potrebné množstvo suchej zmesi baktérií nasypte do vlažnej vody v pomere plná odmerka na 2 l vody, premiešajte a po 45 minútach roztok nalejte do toalety alebo iného odpadu. Neaplikujte bakteriálny výrobok priamo bez aktivácie. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď prípravok použijete na noc. Nezabúdajte na pravidelné dávkovanie, inak sa biologický proces prerušuje.

Pri použití prípravku sa vyhnite použitiu čistiacich a dezinfekčných prostriedkov na báze chlóru a zásaditým čističom.

Zloženie: zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov

Balenie: 500 g papierové vrecko

Krajina výrobcu: 

Váha: 500 g

Značka: 

Dostupnosť: skladom 2 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2023

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.