Nachádzate sa tu

Tierra Verde Dezinfekčný prostriedok na umývateľné povrchy s citrónovou a levanduľovou silicou 1 l

9,68 €

Dezinfekčný prostriedok určený na všetky pevné umývateľné povrchy v domácnosti (v kuchyni, v jedálni, v kúpeľni, vo WC), ktorý likviduje baktérie, vírusy aj plesne. Je to kvapalná dezinfekcia vyrobená z ekologických surovín, ktorej základom je rastlinný alkohol ( 614 g/ kg etanol, biocíd typ PT2). Má sviežu vôňu bio citrónovej a levanduľovej silice.

Je to biologicky plne odbúrateľný dezinfekčný prostriedok bez obsahu chlóru, ropných derivátov, syntetickej parfumácie a farbív. .Jeho účinnou látkou je koncentrovaný etanol, ktorý sa po aplikovaní na dezinfikovaný povrch vyparí a nezanechá nežiaduce stopy, nepôsobí ako žieravina ani nespôsobuje koróziu. Je preto vhodný na všetky pevné povrchy v aj v domácnostiach s malými deťmi, či domácimi miláčikmi.

Je testovaný v akreditovanom laboratóriu.

Baktericídna účinnosť: Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae

Virocídna účinnosť: Lactococcuslactis subsp. Lactis,bakteriofág P001 a P008

Fungicídna účinnosť: Candida albicans (kvasinka) Aspergillus brasiliensis (niger) (vláknitá huba)

 

Návod na použitie:

Neriedenú kvapalinu aplikujeme podľa potreby na povrch a necháme pôsobiť jednu minútu, pri väčšom znečistení 5 minút. Pre ľahšie nanesenie odporúčame používať rozprašovač, prípadne môžeme roztok roztrieť. Čistený povrch následne opláchneme vodou alebo zotrieme navlhčenou handričkou. Neaplikujte prostriedok na telo.

 

Zloženie: 70% etanol, levanduľová a citrónová silica v bio kvalite, linalool, limonén

Spotrebujte najlepšie do: 24 mesiacov od dátumu výroby

Objem: 1 l

 

 

Krajina výrobcu: 

Váha: 1 kg

Značka: 

Certifikáty: 

Dostupnosť: skladom 1 ks

Súvisiace produkty

Tierra Verde Dezinfekčný prostriedok na umývateľné povrchy s citrónovou a levanduľovou silicou 750 ml, rozprašovač

7,74 €

Dezinfekčný prostriedok určený na všetky pevné umývateľné povrchy v domácnosti (v kuchyni, v jedálni, v kúpeľni, vo WC), ktorý likviduje baktérie, vírusy aj plesne.

Dostupnosť: skladom 2 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2021

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.