Nachádzate sa tu

Stop zápachu- biologický odstraňovač zápachu 500 ml

10,40 €

Stop zápachu je enzymatický ekologický prostriedok odstraňujúci zápach spôsobený napr. rozkladom zvyškov potravy, zvratkov, moču, výkalov, zvieracích exkrementov, rozliateho mlieka a všetkých rozkladajúcich sa látok organického pôvodu. Je použiteľný na akýkoľvek povrch, napr. na textil, poťahy, čalúnenie, koberce, murivo, betón, steny, drevo, plastové povrchy, obklady, atď.. Povrch, na ktorý je aplikovaný, nepoškodzuje, nezanecháva škvrny, nebieli. Pach neprekrýva, ale likviduje svojimi enzýmami, ktoré rozložia organické zlúčeniny na jednoduché látky a tým docielia odstránenie nepríjemných pachov. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé chemické látky (napr. formaldehyd), pri jeho aplikácii nevzniká nepríjemný zápach, je netoxický a teda vhodný do obytných miestností, verejných či zdravotníckych zariadení, budov a chladničiek v potravinárskom priemysle.

Návod na použitie: Ak sú znečistené povrchy zariadení, ktoré zapáchajú, nastriekajte STOP ZÁPACHU priamo na ne. Z postihnutého miesta najprv odstráňte hrubé nečistoty, čo najviac odsajte suchou handričkou a potom aplikujte prípravok pomocou rozprašovača. Nechajte pôsobiť do uschnutia alebo cez noc, najlepšie až 24 hodín. Pre odstránenie pachu prípravok jemne rozprášte do ovzdušia a nechajte pôsobiť. Odporúčame, ak je to možné, zabezpečiť v ošetrovanom priestore mierny pohyb vzduchu, napr. malým pootvorením vetracieho okienka. Pokiaľ to nie je možné zabezpečiť, tak prostriedok rozprášte do ovzdušia.

Spotreba: na 1 m2 zasiahnutej plochy je potrebných cca 50 ml prostriedku v závislosti na intenzite zápachu

Zloženie: zmes enzýmov amylázy, proteázy, lipázy, hemicelulázy, pH stabilizátor, biologický inhibítor, demineralizovaná voda

Objem: 500 ml

Životnosť: odporúčame spotrebovať do 18 mesiacov od dátumu výroby.

Krajina výrobcu: 

Váha: 577 g

Značka: 

Dostupnosť: skladom 1 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2023

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.