Nachádzate sa tu

Stop plesniam- Odour digestor 500 ml

10,40 €

Prostriedok „Stop plesniam“ je enzymatický ekologický prostriedok, ktorý odstraňuje plesne z akéhokoľvek povrchu, napr. zo stien, betónov, textílií, dreva, umelých povrchoch, obkladoch, ... Povrch, na ktorý je aplikovaný, nepoškodzuje, nezanecháva škvrny ani nevybieli. Zastavuje rast plesne. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé chemické látky (napr. formaldehyd), pri jeho aplikácii nevzniká nepríjemný zápach, je netoxický a teda vhodný do obytných miestností, verejných či zdravotníckych zariadení, budov a chladničiek v potravinárskom priemysle.

Návod na použitie: Na miesto zasiahnuté plesňou rozprášte prípravok Stop plesniam. Nechajte pôsobiť 24 hodín a následne miesto otrite vlhkou utierkou alebo vykefujte. Suchú stenu je možné najneskôr do 30-tich dní vymaľovať, najlepšie maliarskym náterom s protiplesňovým účinkom. Pokiaľ je pleseň intenzívna, aplikáciu zopakujte.

Spotreba: na 1 m2 plesňou zasiahnutej plochy je potrebných 50-100 ml prostriedku

Zloženie: zmes enzýmov amylázy, proteázy, lipázy, hemicelulázy, pH stabilizátor, biologický inhibítor, demineralizovaná voda

Objem: 500 ml

Životnosť: odporúčame spotrebovať do 18 mesiacov od dátumu výroby

Krajina výrobcu: 

Váha: 592 g

Značka: 

Dostupnosť: skladom 4 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2023

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.