Nachádzate sa tu

Tierra Verde Clean touch- oplach fliaš 1 kg, papierové vrecko

5,60 €

Oplach fliaš Clean Touch čistí a dezinfikuje fľaše na vodu, smoothie, či dojčenské fľaše od usadených minerálov, zvyškov, pohlcuje pachy, rozpúšťa tuky a poradí si i na ťažko dostupných miestach. Používa sa na ručné umývanie sklenených, plastových alebo kovových nádob a fliaš od vody, mlieka, štiav/ smoothies alebo čaju aj na dojčenské fľašky na mlieko.

Návod na použitie: Nasypte 1 polievkovú lyžicu ( cca 30 g) do fľaše, zalejte teplou vodou, uzavrite a dôkladne pretrepte. Pri umývaní fliaš od mlieka (alebo iných mliečnych výrobkov) fľašu najprv vypláchnite studenou vodou a odstráňte zvyšok bielkovín. V prípade zaschnutých usadenín použite pri sklenených fľašiach čo najteplejšiu vodu a nechajte usadeniny odmočiť. Po umytí vypláchnite pitnou vodou. Hliníkové fľaše umývajte radšej s horúcou vodou a prostriedkom na umývanie riadu, nakoľko hliník by po styku s čistiacim práškom zoxidoval.

Zloženie: > 30 % sóda bikarbóna, 15 - 30 % perkarbonát sodný, < 5 % kyselina citrónová

Balenie: 1 kg papierové vrecko

 

Posledné kusy za uvedenú cenu. Nová cena bude: 6, 70 EUR

Krajina výrobcu: 

Váha: 1000 g

Značka: 

Možnosti dodania: 

  • posledné kusy
Dostupnosť: skladom 2 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2021

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.