Nachádzate sa tu

Tierra Verde Žlčové mydlo 420 g (3 x 140 g)

6,10 €

Žlčové mydlo je mydlo na pranie s obsahom hovädzej žlče, ktorá obsahuje enzýmy schopné rozkladať tuky a bielkoviny. Vďaka tomu efektívne odstraňuje organické škvrny ako je mastnota z jedla, mastnota z pokožky, šťavy z ovocia a zeleniny, krv, tráva, červené víno, atrament... Je vhodné na biele a stálofarebné látky z prírodných i zmesových tkanín.

Ako alternatívu bez živočíšnych prísad je možné použiť olivové mydlo s citrónovým extraktom.

Návod na použitie: Namočeným mydlom drhnite škvrnu na vlhkom textile. Nechajte cca 15 minút účinkovať, potom miesto dôkladne opláchnite alebo vyperte celý odev. Pokiaľ škvrna nezmizne celá, proces opakujte. Pri ošetrení farebného textilu pred použitím vyskúšajte jeho stálofarebnosť aplikáciou na mieste, ktoré nie je vidieť. Škvrny bielkovinového typu (krv, mliečne produkty) je pred praním nutné namočiť do studenej vody. Bielkoviny sa v teplej vode zrazia a potom ich nie je možné odstrániť.

Zloženie: > 30% mydlo, vonné látky, žlčové enzýmy, chlorid sodný, hydroxid sodný, silikát sodný, oxid titaničitý

Balenie: 3 ks mydla (3x 140 g) v papierovom vrecku

Krajina výrobcu: 

Váha: 420 g

Značka: 

Dostupnosť: skladom 2 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2021

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.