Nachádzate sa tu

Tierra Verde Olivové mydlo s citrónovým extraktom na škvrny 200 g - bezobal

3,40 €

Olivové mydlo s citrónovým extraktom je vyrobené zo 100% olivového oleja s prídavkom citrónového extraktu, ktorý má bieliaci účinok a pomáha odstraňovať škvrny. Poradí si s bežnými organickými škvrnami ako je mastnota z jedla, mastnota z pokožky, šťavy z ovocia a zeleniny, krv, tráva, červené víno, atrament... Predstavuje alternatívu žlčového mydla pre vegánov ( i keď je menej účinné ako žlčové mydlo). Je vhodné na ručné pranie jemných tkanín a vlny, na detské oblečenie a pre všetkých s citlivou pokožkou. Je vhodné na biele a stálofarebné látky z prírodných i zmesových tkanín.

Návod na použitie: Namočeným mydlom drhnite škvrnu na vlhkom textile. Nechajte cca 15 minút účinkovať, potom miesto dôkladne opláchnite alebo vyperte celý odev. Pokiaľ škvrna nezmizne celá, proces opakujte. Pri ošetrení farebného textilu pred použitím vyskúšajte jeho stálofarebnosť aplikáciou na mieste, ktoré nie je vidieť. Škvrny bielkovinového typu (krv, mliečne produkty) je pred praním nutné namočiť do studenej vody. Bielkoviny sa v teplej vode zrazia a potom ich nie je možné odstrániť.

Zloženie: > 30 % mydlo z olivového oleja, < 5 % citrónový extrakt, chlorid sodný

Balenie: 200 g

Krajina výrobcu: 

Váha: 200 g

Značka: 

Dostupnosť: skladom 116 ks

Súvisiace produkty

Tierra Verde Mleté olivové mydlo na pranie 200 g, zip sáčok

4,89 €

Mleté olivové mydlo na pranie je vhodné najmä na pranie detského a jemného oblečenia (hodvábu, vlny) a oblečenia pre osoby s citlivou pokožkou. Je vyrobené z čistého olivového oleja pochádzajúceho z oblasti Kalamati v Grécku.

Dostupnosť: skladom 1 ks

Tierra Verde Olivové mydlo s citrónovým extraktom na škvrny 200 g

4,49 €

Olivové mydlo s citrónovým extraktom je vyrobené zo 100% olivového oleja s prídavkom citrónového extraktu, ktorý má bieliaci účinok a pomáha odstraňovať škvrny.

Dostupnosť: skladom 1 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2021

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.