Nachádzate sa tu

Tierra Verde Vločky zo žlčového mydla 400 g, papierové vrecko

5,50 €

Mydlové vločky zo žlčového mydla sa hodia na namáčanie a pranie silne znečisteného a mastného oblečenia, nakoľko sú vďaka enzýmom obsiahnutým v hovädzej žlči účinné pri odstraňovaní škvŕn a nečistôt najmä organického pôvodu (mastnota, šťava z ovocia a zeleniny, krv, atrament, tráva, červené víno). Sú vhodné na biele a stálofarebné oblečenie z prírodných i syntetických vlákien. Enzýmy obsiahnuté v hovädzej žlči efektívne rozkladajú tuky a bielkoviny. Mydlové vločky sú dobre rozpustné a dostanú sa tak na všetky zašpinené miesta. Sú vhodné na namáčanie a pranie celkovo znečisteného oblečenia (na rozdiel od kusového žlčového mydla, ktoré sa používa len na izolované škvrny). Taktiež je ich možné pridať do mydlového slizu.

Návod na použitie:

- namáčanie oblečenia: cca 5 g (vrchovatá lyžica) mydlových vločiek zo žlčového mydla na 10 l vody. Používajte teplotu aspoň 40 °C, vločky nechajte rozpustiť najlepšie vopred. V prípade, že si ich nestihnete pripraviť vopred, pridajte ich suché priamo k oblečeniu a po cca 15 minútach poriadne prepláchajte, aby sa mydlo rozptýlilo. Aspoň na začiatku a konci namáčania oblečenie poriadne prepláchajte.

- pranie v pračke: pre posilnenie účinku pracieho prostriedku pridajte do bubna pračky cca 5 g (vrchovatú lyžicu) mydlových vločiek zo žlčového mydla

- škvrny bielkovinového pôvodu (krv, mliečne produkty): oblečenie najprv ošetrite v studenej vode, môžete ho namočiť spolu s vločkami zo žlčového mydla. V teplej vode sa bielkoviny zrazia a potom ich nie je možné odstrániť.

- v prípade, že použijete vločky zo žlčového mydla v programe bez predpierania, nepridávajte ich do zásobníka na prací prostriedok, pretože by sa nemuseli rozpustiť. Nasypte ich priamo do bubna pračky.

- v prípade, že použijete program s predpieraním, rozpustite si vločky vopred v teplej vode a následne ich pridajte do zásobníka na prací prostriedok pre hlavné pranie

- ak si nie ste istý stálofarebnosťou oblečenia, vyskúšajte najprv vločky použiť na mieste, ktoré nie je vidieť

- na škvrny neorganického pôvodu (škvrny od popolu, mazív, ...) nie je vhodné, použite radšej pomarančový odmasťovač

Zloženie: >30 % mydlo (sodné soli mastných kyselín - bez palmového oleja), < 5 % glycerín, vonné látky (obsahuje d-limonene, benzyl salicilate, citronellol, geraniol), žlčové enzýmy

Balenie: 400 g papierové vrecko

Krajina výrobcu: 

Váha: 400 g

Značka: 

Dostupnosť: skladom 1 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2021

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.