Nachádzate sa tu

Tierra Verde Mleté olivové mydlo na pranie 200 g, zip vrecko

4,90 €

Mleté olivové mydlo na pranie je vhodné najmä na pranie detského a jemného oblečenia (hodvábu, vlny) a oblečenia pre osoby s citlivou pokožkou. Je vyrobené z čistého olivového oleja pochádzajúceho z oblasti Kalamati v Grécku. Ten obsahuje mastné kyseliny, ku ktorým sa pridáva zásaditý hydroxid (sodný alebo draselný), aby došlo k saponifikácii, t.j. zmydelňovaniu. Neobsahuje palmový olej ani živočíšne produkty, syntetické vône, optické zjasňovače, či farbivá. Je ľahko rozpustné v teplej vode a vhodné na pranie v rukách i v pračke, výrobu mydlového slizu, čistenie drevených povrchov a umývanie riadu.

 

 

Návod na použitie:

- ručné pranie: použite cca 20 g mletého mydla na jedno pranie a teplotu vody aspoň 40 °C

- pranie v pračke: rozpustite cca 20 g na 4-5 kg oblečenia, pri tvrdej vode až dvojnásobok, v teplej vode a pridajte priamo do bubna pračky

V prípade, že máte tvrdú vodu, nemusia byť výsledky prania s mydlovým slizom uspokojivé, pretože mydlové zložky sa v tvrdej vode zrážajú s minerálnymi látkami obsiahnutými vo vode a spolu s nečistotou zostávajú vo vláknach látky. Oblečenie tak pôsobí zašednuto. V takomto prípade je možné upraviť obsah pracej sódy obsiahnutej v mydlovom slize alebo použiť zmäkčovač vody, či pridať samotné rozpustené mydlové vločky (nie sliz).

Zloženie: olivový olej, chlorid sodný

Balenie: 200 g zip vrecko

 

Posledné kusy v danom balení ( výrobca zmenil balenie)

Krajina výrobcu: 

Váha: 200 g

Značka: 

Možnosti dodania: 

  • posledné kusy
Dostupnosť: skladom 1 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2023

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.