Nachádzate sa tu

Včielkový balíček

12,00 €

Pre tých, ktorí majú radi med, by sa mohla hodiť naberačka na med, aby si ho mohli hravo naberať. Pri maškrtení alebo naberaní tuhšieho medu sa uplatní lyžička vyrobená z olivového dreva. A keďže včely produkujú aj iné produkty ako med, čo takto vyskúšať použiť na mazanie plechu, leštenie kože, či do krémov včelí vosk a pri  ústnej hygiene ústnu vodu a kvapky s propolisom?

Obsah balíčka s detailným popisom je zobrazený nižšie v časti "Súvisiace produkty".

Krajina výrobcu: 

Váha: 350 g
Dostupnosť: skladom 1 ks

Súvisiace produkty

Detská čajová lyžička, 14 cm

3,80 €

Drevená detská čajová lyžička s dĺžkou približne 14 cm.

Materiál: olejované olivové drevo

 

Dostupnosť: skladom 10 ks

Naberačka na med, 13 cm

1,50 €

Naberačka na med vyrobená z bukového dreva dlhá 13 cm.
Materiál: neošetrené bukové drevo

Dostupnosť: skladom 7 ks

Propolisové kvapky tinktúra 48 g

2,50 €

Propolis je známy ako účinný prostriedok proti baktériám a plesniam a má taktiež hojivé účinky. Propolisové kvapky je možné použiť na lokálnu, bodovú aplikáciu na kožu alebo v ústnej dutine.

Dostupnosť: skladom 2 ks

Ústna voda s propolisom 50 g

2,80 €

Táto ústna voda obsahuje propolis známy antimikrobiálnymi vlastnosťami a výťažok z harmančeka, ktorý má upokojujúce účinky. Jej pravidelné používanie spevňuje ďasná, redukuje krvácanie ďasien a kazivosť zubov, osviežuje dych.

Dostupnosť: skladom 5 ks

Včelí vosk na rôzne použitie 20 g

1,10 €

Včelí vosk je možné využiť pri vlastnej výrobe krémov, na leštenie nábytku, či kože, alebo napríklad aj na vymazanie plechu na pečenie.

Zloženie: včelí vosk

Dostupnosť: skladom 5 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2019

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.