Nachádzate sa tu

Pre deduška

18,00 €

Ak hľadáte darček, ktorý prekvapí Vášho otca, či starého otca a výnimočne to nebudú ponožky, čo takto balíček, ktorý mu spríjemní každodenný ranný pobyt v kúpeľni: voda po holení s obsahom propolisu upokojí holením podráždenú pleť a ústna voda s propolisom upokojí ďasná a osvieži dych, na umývanie použije olivové mydlo a na záver sa utrie do jemného ľanového uteráka.

Obsah balíčka s detailným popisom je zobrazený nižšie v časti "Súvisiace produkty".

V prípade, že máte záujem o uterák v inej farbe, môžete si vybrať z ponuky uterákov s rozmerom 55 cm x 80 cm, ktoré máme na sklade. Želanú farbu prosím uveďte v komentári k objednávke.

Krajina výrobcu: 

Váha: 500 g
Dostupnosť: skladom 1 ks

Súvisiace produkty

Ľanový uterák šalviovej (šedozelenej) farby (55 cm x 80 cm)

11,20 €

Uterák šalviovej (šedozelenej) farby o rozmere 55 cm x 80 cm. Vzor: waffle (mriežkový).

Zloženie: 100 % ľan

Pranie: pri teplote maximálne 40 stupňov Celzia s použitím prírodných pracích prostriedkov.

Dostupnosť: skladom 2 ks

Olivové mydlo na ruky (bezobal 100 g)

1,35 €

Jemné a zvláčňujúce olivové mydlo na ruky, ktoré sa vyrába tradičnými metódami zo 100% olivového oleja ( z gréckej oblasti Kalamati). Neobsahuje palmový olej, je bez chemickej parfumácie, optických zjasňovačov, farbív a živočíšnych produktov.

Dostupnosť: skladom 36 ks

Ústna voda s propolisom 50 g

2,80 €

Táto ústna voda obsahuje propolis známy antimikrobiálnymi vlastnosťami a výťažok z harmančeka, ktorý má upokojujúce účinky. Jej pravidelné používanie spevňuje ďasná, redukuje krvácanie ďasien a kazivosť zubov, osviežuje dych.

Dostupnosť: skladom 5 ks

Voda po holení s propolisom 100 g

3,20 €

Hojivé účinky propolisu sa uplatnili i v tejto vode po holení, v ktorej zmierňuje podráždenie a napomáha hojeniu drobných raniek. Ďalšie obsiahnuté zložky pleť zjemňujú a čistia. Je vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

Sediment je prirodzený.

Dostupnosť: skladom 7 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2019

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.