Nachádzate sa tu

Myrta 5 ml

3,75 €

Táto silica sa získava parovodnou destiláciou mladých listov, vetvičiek a kvetov. Má jemnú, eukalyptu podobnú vôňu. Patrí medzi silne antisepticky pôsobiace silice. Je vhodná na čistenie priestoru od negatívnej energie a dezinfikuje vzduch. Odborná literatúra uvádza, že posilňuje imunitu, prečisťuje, posilňuje vylučovanie, je protizápalová, uvoľňuje hlieny. Používa sa pri črevných a kožných problémoch, zápaloch, infekciách dýchacieho ústrojenstva. Uvoľňuje lymfu. Pôsobí upokojujúco v prípade neistoty, duševnej nevyrovnanosti, či strachu. Upokojuje a uvoľňuje  dýchacie cesty.

Použitie: Nariedenú silicu je možné vtierať do pokožky (pri nachladnutí), uplatní sa taktiež v prípade nečistej pleti, môže sa použiť do odparovačov a aromalámp. Podporuje meditáciu, pomáha pri závislosti na fajčení a alkohole, čistí priestor od negatívnych vibrácií. Je vhodná pri chrípke, bronchitíde, zápale stredného ucha a dutín.

V tehotenstve nepoužívať!

Vhodná pre deti od 10 rokov.

Objem: 5 ml

 

Najlepšie spotrebovať do: 06/2021

Pôvodná cena: 4,40 EUR

Akciová cena platí do vypredania skladových zásob.

 

Krajina výrobcu: 

Váha: 30 g

Značka: 

Možnosti dodania: 

  • posledné kusy
Dostupnosť: skladom 3 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2021

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.