Nachádzate sa tu

Levanduľová silica Karlovo 10 ml

4,71 €

Silica s charakteristickou vôňou s mäkkým levanduľovo- bergamotovým nádychom po linalylacetáte získavaná destiláciou čerstvých kvetov a stoniek levandule úzkolistej vodnou parou. Jej vyššia cena v porovnaní so silicou získavanou z hybridnej levandule úzkolistej- lavandin je spôsobená nízkou výťažnosťou z hektára pestovanej plochy a nižším obsahom silice v kvetoch.

Proveniencia silice: oblasť Karlovo (svahy pohoria Balkán), Bulharsko

Obsahové látky v silici: linalylacetát 20% až 40%, lavandulylacetát 1,5% do 6 %, linalol 18% až 40%, gáfor do 0,5%, 1,8-cineol do 1,5%

 

Použitie a účinky: antiseptické účinky, popáleniny (aj po slnku), akné, ekzémy, ochorenia dýchacích ciest, protizápalové účinky, protikŕčové účinky, reumatizmus, nervové vypätie, nespavosť, migrény, voš detská

Krajina výrobcu: 

Váha: 10 g
Dostupnosť: skladom 1 ks

Súvisiace produkty

Lavandin grosso 20 ml

6,90 €

Lavandin grosso je jedným z kultivarov levandule. Táto rastlinka vytvára na jednej stonke viacero kvetenstiev, výnosnosť éterického oleja, ktorý sa z nej získava, je tak vyššia a jeho cena je nižšia ako u levandule úzkolistej.

Dostupnosť: skladom 1 ks

Levanduľová silica Vaucluse 10 ml

6,14 €

Silica s charakteristickou vôňou s mäkkým levanduľovo- bergamotovým nádychom po linalylacetáte získavaná destiláciou čerstvých kvetov a stoniek levandule úzkolistej vodnou parou.

Dostupnosť: skladom 2 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2020

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.