Nachádzate sa tu

Lavandin grosso 20 ml

6,90 €

Lavandin grosso je jedným z kultivarov levandule. Táto rastlinka vytvára na jednej stonke viacero kvetenstiev, výnosnosť éterického oleja, ktorý sa z nej získava, je tak vyššia a jeho cena je nižšia ako u levandule úzkolistej.

Patrí k bezpečným, nedráždivým, relaxačným éterickým olejom.

Použitie: Po nariedení ho môžete použiť do kúpeľa, do masážnych olejov alebo na obklady. Priame použitie je možné iba pri znalostiach aromaterapie. Využijete ho napríklad aj v prípade bĺch v kožúšku vášho psíka- 2 kvapky lavandinu rozpustené v lyžičke alkoholu vtrite do jeho kožúška.

Proveniencia silice: Francúzsko

Krajina výrobcu: 

Váha: 59 g

Značka: 

Dostupnosť: skladom 1 ks

Súvisiace produkty

Levanduľová silica Karlovo 10 ml

4,71 €

Silica s charakteristickou vôňou s mäkkým levanduľovo- bergamotovým nádychom po linalylacetáte získavaná destiláciou čerstvých kvetov a stoniek levandule úzkolistej vodnou parou.

Dostupnosť: skladom 1 ks

Levanduľová silica Vaucluse 10 ml

6,14 €

Silica s charakteristickou vôňou s mäkkým levanduľovo- bergamotovým nádychom po linalylacetáte získavaná destiláciou čerstvých kvetov a stoniek levandule úzkolistej vodnou parou.

Dostupnosť: skladom 2 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2020

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.