Nachádzate sa tu

Eukalyptus španielsky (austrálsky) 20 ml

5,20 €

Eukalyptus globulus pestovaný v Španielsku bol privezený z Austrálie kvôli pestovaniu dreva na výstavbu lodí. Obsahuje približne polovicu alfa a beta pinénu oproti eukalyptu globulus pochádzajúcemu z Číny, je preto pri odparovaní v miestnosti pri používaní pre deti vhodnejší.

Silica sa získava parovodnou destiláciou listov a drobných vetvičiek eukalyptu. Jeho vôňa sa vyznačuje vysokými tónmi. V porovnaní s eukalyptom z Číny pôsobí viac v oblasti hlavy, kým eukalyptus čínsky účinkuje skôr v oblasti uší a priedušiek. Je vhodný pre deti staršie ako 3 roky.

Použitie: Niekoľko kvapiek silice nakvapkáme do vody v aromalampe. Sviečku necháme horieť asi 10 minút, aby vôňa nebola príliš intenzívna.  Silicu je možné nakvapkať aj do mištičky s vodou. V jemnej koncentrácii sa môže používať na čistenie vzduchu v detskej izbe. Nepoužívajte v miestnostiach, v ktorých sú deti mladšie ako 3 roky.

Zloženie: eukalyptus polybractea

Proveniencia silice: Španielsko

Objem: 20 ml

 

Najlepšie spotrebovať do: 06/2021

Pôvodná cena: 6,16 EUR

Akciová cena platí do vypredania skladových zásob.

 

Krajina výrobcu: 

Váha: 40 g

Značka: 

Možnosti dodania: 

  • posledné kusy
Dostupnosť: skladom 1 ks
 

Použitie (kopírovanie, ukladanie, publikovanie a pod.) textov a obrázkov nachádzajúcich sa na internetových stránkach webového sídla www.nasastopa.sk na iný ako osobný nekomerčný účel je bez písomného súhlasu spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod na webovom sídle www.nasastopa.sk (pozri všeobecné obchodné podmienky) zakázané.

© 2017 - 2021

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.